Одна з найбільших світових платформ з роботи з криптовалютами Binance оголосила про випуск благодійної криптокартки, яка призначена для біженців з України, які змушені залишити своє місце проживання у зв'язку з воєнними діями.
Про це було повідомлено в результаті зустрічі голови Міністерства цифрової політики України Михайла Федорова з головою та засновником платформи Binance - Чанпеном Чжао. На спільній прес-конференції вони оголосили про наміри співпрацювати в найрізноманітніших сферах.
Зокрема компанія Binance має забезпечити підтримку різноманітних освітніх проєктів у сегменті криптовалютної грамотності. Це необхідно для того, щоб наші співвітчизники отримали необхідні знання та навички, оволоділи цифровими професіями, які затребувані в сучасних реаліях.
Основні напрямки роботи Binance в Україні
Як стверджує Мінцифра і її представники, вже підписані договори співпраці, відповідно до яких компанія Binance, наприклад, випускає благодійну криптовалютну картку. Дана карта призначена для наших співвітчизників, які покинули територію країни і відчайдушно потребують підтримки та допомоги.
Відзначаємо, що платформа Binance вже внесла понад 10 мільйонів доларів у фонд допомоги біженцям, при цьому найближчим часом планує збільшити обсяг допомоги до 20 мільйонів. Засновник криптоплатформи в розмові з журналістами підтвердив, що компанія неухильно дотримується всіх санкційних обмежень, пов'язаних з російським бізнесом та особами, які потрапили під санкції в Росії через підтримку війни в Україні.
Також було заявлено про те, що спеціалісти Binance вже працюють спільно з українськими експертами з впровадження криптовалютних користувачів з України в відомий додаток Дія. Це спростить і полегшить процеси ідентифікації у рази.
Слід сказати, що Binance далеко не перша криптоплатформа, що співпрацює з Україною. До неї була відома криптобіржа WhiteBIT, наприклад, яка надавала допомогу біженцям з України. Наразі вона надає допомогу українським консульським установам у країнах з великим напливом біженців.
Виявляється підтримка антикризовим центрам Міністерства закордонних справ, працює call-центр у режимі 24/7, який консультує з усіх питань громадян України, які покинули країну через війну з Росією. Укладені угоди також стосуються технічної підтримки мобільних бригад Міністерства закордонних справ.
Кінцевою метою співпраці компанія WhiteBIT ставить перехід всіх консульств і дипустанови за кордоном у формат цифрового простору «без бар'єрів і обмежень».